Gelegen aan de Uitgeeststraat 105 te Leyenburg bevindt zich deze garagebox. De garagebox is circa 16m2 (2,60m x 6,0m) en per direct beschikbaar. Er zit geen aansluiting voor elektra.
Kadastrale aanduiding:
Loosduinen N 4197 A71
Vraagprijs:
€52.500 k.k.
Bijzonderheden
- Actieve Vve 4/800e aandeel in de gemeenschap, c.a. €40,- per maand
- Afgekochte erfpacht
- Oplevering per direct mogelijk:
Projectnotaris Post van toepassing
Verkoopvoorwaarden DOEN NVM makelaars & taxateurs van toepassing
Kenmerken
Aanvaarding
Prijs
€ 52.500 k.k.
Status
Verhuurd
Oplevering
In overleg
Adres
Uitgeeststraat 105
Postcode
2547 VC
Plaats
'S-GRAVENHAGE
Bouw
Soort appartement
Overigog
Soort bouw
Bestaande bouw
Buitenruimte
Schuur
Aanwezig
Leyenburg ligt in stadsdeel Escamp en is gebouwd rond de Leyweg en de Escamplaan. Portiek- en galerijflats wisselen er af met rijtjeswoningen. Het HagaZiekenhuis, winkelcentrum Leyweg en een RandstadRail-halte liggen allemaal binnen loopafstand, wat de wijk praktisch maakt voor wie snel in het centrum wil zijn.
NIEUWOpen huis: {v}BeschikbaarOnder bodOnder optieOnder voorbehoudVerkochtVerhuurdIngetrokkenkamersKoopHuurKoop & HuurWoningAppartementBedrijfspandk.k.v.o.n./mnd/jaar/m² per jaarPrijs op aanvraagLaden...Meer laden{v} resultatenToon {v} resultatenToon {v} resultaatEr is een fout opgetreden bij het laden van de resultaten.Locatiegegevens zijn nog niet beschikbaar voor deze woningen.FiltersFilters sluiten{v} actieve filtersAlle filters wissen{v} geselecteerdGeen max.vanaf {v}tot {v}SluitenSpeel video afVideo360°-rondleidingIn nieuw venster ↗Externe video ↗Open externe videoExterne video bekijken ↗Gekopieerd!Kopieer de link:Versturen...Bericht verstuurd!Er is een fout opgetreden.Er is een fout opgetreden bij het versturen.
Er is op dit moment geen aanbod beschikbaar. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie.